Partnerzy

A+ A A-

KNIPEX

Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. Oferta firmy obecna jest w około 100 krajach na całym świecie.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań, a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Przy produkcji narzędzi firma skupia się na wydajności, trwałości oraz ergonomiczności aby mogły one spełnić wysokie wamgania stawiane przez użytkowników.

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

fundusze unia stopka