darmet siedziba komunalna 4c Białystok

W DARMECIE zajmujemy się działalnością produkcyjną i handlową. Jako producent wytwarzamy wyroby mające zastosowanie w przemyśle maszynowym i górniczym. Jako dystrybutor prowadzimy produkcję i sprzedaż narzędzi i oprzyrządowania do obróbki materiałów - własnej marki oraz marek z nami współpracujących.

Trochę historii

Swoją przygodę z rynkiem zaczęliśmy jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku, w 1988 roku. W 2008 roku rozpoczęliśmy działalność handlową. 25 lat istnienia w branży i aktywne uczestnictwo we wszystkich zmianach i nowościach, jakim podlegała branża, pozwoliło nam na zgromadzenie niemałego kapitału doświadczenia i wiedzy. Bogatsi o to doświadczenie, co roku poszerzamy naszą ofertę, wierząc w rozwój firmy jako źródło jej sukcesu. Nasza główna siedziba znajduje się przy ul. Komunalnej 4C w Białymstoku. Mieści się tam:

Posiadamy również oddzielny magazyn produktów oraz biuro obsługujące nasze sklepy internetowe i marketing.

Kanały sprzedaży

W DARMECIE cenimy sobie indywidualne preferencje naszych klientów. Dlatego prowadzimy dwa sklepy internetowe na rynek polski oraz sklep dla klientów zagranicznych. Poza tym posiadamy w siedzibie naszej firmy w Białymstoku sklep stacjonarny, skąd można odebrać zamówienie, kupić narzędzia i urządzenia na miejscu, zasięgnąć fachowej porady. Nasza obecność w internecie to nie tylko sklepy. Prowadzimy aktywny kanał na YouTube, gdzie dzielimy się z innymi naszą wiedzą, pokazujemy narzędzia, uczymy ich obsługi. Wierzymy w rozwój, dlatego chcemy, by nasi klienci rozwijali się wraz z nami.

Oferta produktów – nasze specjalizacje

Oferta DARMETU jest skierowana do klientów branżowych i indywidualnych zajmujących się szeroko rozumianą obróbką skrawaniem – toczeniem, frezowaniem, struganiem, wierceniem, szlifowaniem. Projektujemy i wytwarzamy własne rozwiązania oraz oferujemy na sprzedaż narzędzia naszych wiarygodnych partnerów. Istotną częścią propozycji handlowej DARMETU są wyroby z kategorii technik mocowania. Jesteśmy tu wieloletnim producentem i dystrybutorem imadeł, zwłaszcza modeli maszynowych i precyzyjnych. Poza tym nasza oferta narzędzi mocujących zawiera:

 • uchwyty wiertarskie,
 • uchwyty tokarskie,
 • oprawki narzędziowe, trzpienie, tuleje i tulejki,
 • kły tokarskie,
 • elementy mocujące i ustalające.

Ponadto proponujemy szeroki zakres narzędzi skrawających do różnych rodzajów skrawania:

 • wytaczanie,
 • obróbka otworów,
 • toczenie,
 • frezowanie,
 • gwintowanie,
 • cięcie i piłowanie,
 • gratowanie.

Wśród naszych produktów znajdują się również narzędzia i oprzyrządowanie ogólne do wyposażenia warsztatów: elektronarzędzia, narzędzia pomiarowe, narzędzia ręczne.

Nasze usługi – park maszynowy

Dysponujemy dobrze wyposażonym parkiem maszyn, w którym nasi klienci zlecają usługi:

 • cięcia laserem,
 • gięcia,
 • toczenia,
 • frezowania.

Park maszynowy firmy DARMET to: wycinarka laserowa, tlenowa do grubych blach i plazmowa, prasa krawędziowa CNC, tokarki sterowane numerycznie, centra frezarskie CNC, tokarki i frezarki konwencjonalne, spawanie metodami tradycyjnymi jak również laserowe. Sprawdzone maszyny i wykwalifikowana obsługa sprawiają, że zamówienia zawsze są wiernym odwzorowaniem projektu.

Dział projektowania

Bogata wiedza oraz doświadczenie naszych inżynierów wspierane najnowszym oprogramowaniem umożliwia realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, które są dla nas wyzwaniem i chętnie się ich podejmujemy.

Podsumowując

Jesteśmy długo istniejącą firmą z dużym doświadczeniem i szerokim wachlarzem oferty. Główną wartością jest dla nas stały rozwój: własny, partnerów i klientów. Swoją wizję realizujemy poprzez wzrost jakości i zakresu naszych usług i dbanie o wzajemnie dobre relacje z partnerami handlowymi i klientami. Jako jednoczesny producent i dystrybutor produktów posiadamy o nich szczególnie dużą wiedzę. To doświadczenie pozwala nam dbać lepiej o klienta.

hydraulika siłowa stecko
maszyny produkcyjne w firmie darmet
Przejdź do sklepu narzędziowego www.e-darmet.pl
sprawdź katalog produktów darmet
 

Sklep stacjonarny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego znajdującego się pod adresem:

ul. Komunalna 4c
15-197 Białystok

(szczegóły dojazdu)

 

 Certyfikaty i wyróżnienia

DARMET - diament miesięcznika Forbes 2016 DARMET - gazele biznesu 2015 DARMET - diamenty forbesa ranking 2014 DARMET - gazele biznesu 2013 DARMET - gazele biznesu 2012 DARMET - gazele biznesu 2011 DARMET - rzetelna firma