Nasz adres:

Darmet sp. z o.o.
Zakład Obróbki Skrawaniem
ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok

Telefon:

+48 85 664 75 34

Select your language

Napisz do nas wiadomość

Kontakt z nami

Centrala

tel.: 85 664-75-33, 85 653-86-70

biuro@darmet.com.pl


Dział handlowy

handel@darmet.com.pl

Dyrektor handlu: Jacek Bogusz

j.bogusz@darmet.com.pl

tel.: 509 524 721

Kierownik sprzedaży: Magdalena Witer

m.witer@darmet.com.pl

tel.: 690 914 912

Narzędzia Kennametal: Mariusz Morozewicz

m.morozewicz@darmet.com.pl

tel.: 500 221 621


Produkcja

produkcja@darmet.com.pl

Dyrektor produkcji: Piotr Bogut

p.bogut@darmet.com.pl

tel.: 577 840 844

Technolog: Hubert Jakończuk

tel.: 570 716 719


Księgowość

ksiegowosc@darmet.com.pl

Główna księgowa: Katarzyna Stasiewicz

k.stasiewicz@darmet.com.pl

tel.: 665 131 505


Dział marketingu

marketing@e-darmet.pl

Kierownik marketingu: Piotr Mozolewski

p.mozolewski@darmet.com.pl

tel.: 570 715 719


Magazyn

Kierownik magazynu: Michał Żyznowski

m.zyznowski@darmet.com.pl

tel.: 690 812 817

Dojazd




Wyświetl większą mapę

Bank PKO BP SA: 32 1020 1332 0000 1602 1035 1262 NIP: 966-15-24-555 Wysokość kapitału zakładowego: 150 000,00 zł Nr KRS: 0000025604 Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Kontakt

Nasz adres
DARMET Sp. z o.o. Zakład Obróbki Skrawaniem
ul. Komunalna 4c
15-197 Białystok
podlaskie , Polska
85 653 86 70

logo darmet