Nagrody

A+ A A-

Nagrody

Najbardziej Efektywna Firma

Najbardziej Efektywna Firma

dobra firma - bialystok 2020

W ramach programu Dobra Firma Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Podlasia. Wśród nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa z branży meblowej, deweloperskiej, spożywczej, produkcji specjalistycznych maszyn i urządzeń, tytoniowej oraz IT.

Otrzymaliśmy statuetkę w kategorii "Najbardziej efektywna firma" wśród małych firm z Województwa Podlaskiego. Dziękujemy organizatorowi Nagród Dobra Firma.

 

I miejscie - Nagroda Kennametal

I miejsce za największy procentowy wzrost sprzedaży

kennametal darmet nagroda

W trakcie tegorocznego spotkania Innovation 2020 partnerów marki Kennametal, które odbyło się w Poznaniu. Podczas szkolenia zostały przyznane nagrody w czterech kategoriach. Zespół Darmet zajął 1-sze miejsce za największy procentowy wzrost sprzedaży narzędzi Kennametal za rok 2019.

Certyfikat Złoty Płatnik 2018

Certyfikat Złoty Płatnik 2018

zloty platnik certyfikat

Za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2018 roku.

Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Certyfikat Złoty Płatnik zrzesza grono sprawdzonych kontrahentów.

 

Gazele Biznesu 2017

18-ta edycja rankingu Gazele Biznesu już za nami. Po raz siódmy znaleźliśmy się wśród laureatów rankingu. W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy 2369 miejsce, zaś w rankingu wojewódzkim 34 miejsce. Dodatkowo otrzymaliśmy nagrodę Super Gazela. Dziękujemy.

 

Video realacja

 

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

fundusze unia stopka