ABRABORO to węgierski dystrybutor wielu markowych narzędzi i akcesoriów, podbijający kolejne rynki europejskie. W Polsce markę reprezentuje spółka "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dystrybucja obejmuje m.in. uniwersalne szczotki techniczne, charakteryzujące się doskonałą relacją jakości i ceny, ściernice na trzpieniu, piły, frezy do drewna, oraz wiertła do metalu, wiertła do kamienia, drewna i betonu (w tym systemy SDS-Plus i SDS-Max).

Szeroki program różnych typów wierteł we wszelkich rozmiarach, wykonanych z najwyższą starannością, gwarantuje dalszy wzrost popularności marki na rynku polskim. Potwierdzona wysoka jakość i atrakcyjne ceny, spowodowały od samego początku gwałtowne zainteresowanie produktami spod znaku ABRABORO. Marka ta z powodzeniem konkuruje z wieloma innymi produktami pochodzącymi od światowej sławy koncernów. Dobór produktów w ofercie świadczy o zorientowaniu firmy na odbiorcę profesjonalnego, a więc i bardzo wymagającego.

Atrakcyjne ceny i szeroka oferta, to atuty, którymi ABRABORO i "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa śmiało konkurują na rynku polskim.