Partnerzy

A+ A A-

PROXXON

PROXXON jest niemiecką firmą znana jako producent narzędzi, która swoją ofertę ulokowała w dwóch odrębnych sektorach narzędzi:

- Proxxon Industrial - profesjonalne narzędzia ręczne,

- Proxxon Micromot - system mikro elektronarzędzi oraz osprzętu do prac precyzyjnych.

PROXXON MICROMOT SYSTEM

PROXXON jest producentem szerokiej gamy mikro-elektronarzędzi. Znajdują się w nim urządzenia zasilane na 12V i 220V, ważące od 100g do 45kg, oferta obejmuje łącznie około 50 maszyn. Charakteryzują się one niezwykłą wręcz precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Narzędzia Proxxon znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach np; w mechanice, elektronice, optyce, jubilerstwie, protetyce. Również, a może przede wszystkim walory mikro-elektronarzędzi Proxxon docenili modelarze na całym świecie. Takie narzędzia jak np.; wiertarko-frezarka FBS240/E, micro-frezarka MF70, wyrzynarka DSH czy tokarka PD230/E na stałe zagościły w wielu warsztatach modelarskich. Proxxon stale modernizuje i unowocześnia swoje wyroby. Swoją uwagę skupia na dbałości o jakość pracy wykonywanej za pomocą mikro-narzędzi oraz doskonaleniu jakości wykonania samych elektronarzędzi. Zaletą tej firmy jest także kompatybilność urządzeń, duży wybór wysokiej jakości osprzętu, możliwość napraw serwisowych wszystkich urządzeń.

PROXXON INDUSTRIAL

PROXXON Industrial to niezawodne narzędzia ręczne i klucze przeznaczone do prac w profesjonalnym warsztacie. Właśnie dzięki swej jakości Proxxon to marka bardzo dobrze postrzegana na naszym rynku. Narzędzia Proxxon produkowane są w jednej z największy fabryk narzędzi ręcznych na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii. Firma na swoja dobrą markę pracuje poprzez politykę jakości swoich wyrobów. Klucze Proxxon spełniają najwyższe normy DIN/1SO. W firmie trwają ciągłe prace, w celu zwiększenia wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz takiej konstrukcji, które będą mogły przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi, kantów. Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

fundusze unia stopka