Oferta firmy KARNASCH skierowana jest do klienta wymagającego najwyższej jakości, wysoce precyzyjnych i niezawodnych narzędzi do obróbki metalu. Firma KARNASCH jest aktywna na rynku od roku 1961 początkowo na rynku niemieckim, obecnie posiada sieć dystrybutorów na całym świecie. KARNASCH wytwarza precyzyjne narzędzia skrawające do obróbki metali, m.in. wiertła koronowe, otwornice, piły tarczowe, wiertła stopniowe i pilniki obrotowe

Na polskim rynku szczególnie znana jest bogata oferta obejmująca wiertła koronowe w wykonaniu HSS oraz z węglikiem spiekanym, w wersjach ze specjalistycznymi powłokami i bez powłok. Oferta firmy zawiera ok. 1 500 pozycji pilników obrotowych różnych kształtów, w siedmiu rodzajach uzębienia oraz w wersjach z powłoką lub bez powłoki.

Firma KARNASCH posiada w swojej ofercie również piły i frezy tarczowe HSS i HM do obróbki metali, drewna i tworzyw sztucznych. Nowoczesna technologia produkcji i najwyższa jakość oprzyrządowania powodują topową jakość i unikalną wydajność narzędzi. Szeroka oferta pił i frezów tarczowych przeznaczona jest dla klientów wymagających, poszukujących rozwiązań profesjonalnych.