A+ A A-

FANAR

Fabryka Narzędzi FANAR S.A. w Ciechanowie jest obecnie największym krajowym producentem narzędzi do gwintów. 40 letnie doświadczenie w produkcji narzędzi, ciągły postęp techniczny oraz systematyczny rozwój technologii, a także wysoki poziom obsługi klientów sprawiają, że FANAR S.A. jest wysoko cenionym partnerem dla dystrybutorów i użytkowników narzędzi w kraju i za granicą.

Wdrożony i stosowany system zapewnienia jakości ISO 9001 gwarantuje stałą, wysoką jakość narzędzi. Ponad 200 pracowników dba każdego dnia o produkcję, dystrybucję i serwis naszych narzędzi. Zespół doradców technicznych codziennie pomaga użytkownikom dobrać optymalny sposób gwintowania oraz udziela cennych rad w zakresie doboru i eksploatacji narzędzi do gwintów zarówno w siedzibie klienta jak i w siedzibie firmy. Posiadamy zakładowe laboratorium skrawania, gdzie przeprowadza się pokazy pracy narzędzi i rozwiązuje się szczegółowe problemy obróbcze naszych klientów.

Prezentowana struktura asortymentowa pokazuje, iż oferta firmy jest bogata i urozmaicona. Zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do nacinania gwintów. Dążymy jednak do ciągłego wzbogacania oferty i dostosowywania jej do potrzeb naszych klientów.

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

fundusze_unii_europejskiej