A+ A A-

O nas

darmet siedziba komunalna 4c Białystok

W DARMECIE zajmujemy się działalnością produkcyjną i handlową. Jako producent wytwarzamy wyroby mające zastosowanie w przemyśle maszynowym i górniczym. Jako dystrybutor prowadzimy produkcję i sprzedaż narzędzi i oprzyrządowania do obróbki materiałów - własnej marki oraz marek z nami współpracujących.

Trochę historii

Swoją przygodę z rynkiem zaczęliśmy jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku, w 1988 roku. W 2008 roku rozpoczęliśmy działalność handlową. 25 lat istnienia w branży i aktywne uczestnictwo we wszystkich zmianach i nowościach, jakim podlegała branża, pozwoliło nam na zgromadzenie niemałego kapitału doświadczenia i wiedzy. Bogatsi o to doświadczenie, co roku poszerzamy naszą ofertę, wierząc w rozwój firmy jako źródło jej sukcesu. Nasza główna siedziba zajmuje obecnie 1500 m2, na których mieszczą się:

Posiadamy również oddzielne biuro obsługujące nasze sklepy internetowe i marketing.

Kanały sprzedaży

W DARMECIE cenimy sobie indywidualne preferencje naszych klientów. Dlatego prowadzimy dwa sklepy internetowe na rynek polski oraz sklep dla klientów zagranicznych. Poza tym posiadamy w siedzibie naszej firmy w Białymstoku sklep stacjonarny, skąd można odebrać zamówienie, kupić narzędzia i urządzenia na miejscu, zasięgnąć fachowej porady. Nasza obecność w internecie to nie tylko sklepy. Prowadzimy aktywny kanał na YouTube, gdzie dzielimy się z innymi naszą wiedzą, pokazujemy narzędzia, uczymy ich obsługi. Wierzymy w rozwój, dlatego chcemy, by nasi klienci rozwijali się wraz z nami.

Oferta produktów – nasze specjalizacje

Oferta DARMETU jest skierowana do klientów branżowych i indywidualnych zajmujących się szeroko rozumianą obróbką skrawaniem – toczeniem, frezowaniem, struganiem, wierceniem, szlifowaniem. Projektujemy i wytwarzamy własne rozwiązania oraz oferujemy na sprzedaż narzędzia naszych wiarygodnych partnerów. Istotną częścią propozycji handlowej DARMETU są wyroby z kategorii technik mocowania. Jesteśmy tu wieloletnim producentem i dystrybutorem imadeł, zwłaszcza modeli maszynowych i precyzyjnych. Poza tym nasza oferta narzędzi mocujących zawiera:

 • uchwyty wiertarskie,
 • uchwyty tokarskie,
 • oprawki narzędziowe, trzpienie, tuleje i tulejki,
 • kły tokarskie,
 • elementy mocujące i ustalające.

Ponadto proponujemy szeroki zakres narzędzi skrawających do różnych rodzajów skrawania:

 • wytaczanie,
 • obróbka otworów,
 • toczenie,
 • frezowanie,
 • gwintowanie,
 • cięcie i piłowanie,
 • gratowanie.

Wśród naszych produktów znajdują się również narzędzia i oprzyrządowanie ogólne do wyposażenia warsztatów: elektronarzędzia, narzędzia pomiarowe, narzędzia ręczne.

Nasze usługi – park maszynowy

Dysponujemy dobrze wyposażonym parkiem maszyn, w którym nasi klienci zlecają usługi:

 • cięcia laserem,
 • gięcia,
 • toczenia,
 • frezowania.

Park maszynowy firmy DARMET to: wycinarka laserowa i plazmowa, prasa krawędziowa, tokarki sterowane numerycznie, automat tokarski, centrum frezarskie i centra obróbcze. Sprawdzone maszyny i wykwalifikowana obsługa sprawiają, że zamówienia zawsze są wiernym odwzorowaniem projektu.

Podsumowując

Jesteśmy długo istniejącą firmą z dużym doświadczeniem i szerokim wachlarzem oferty. Główną wartością jest dla nas stały rozwój: własny, partnerów i klientów. Swoją wizję realizujemy poprzez wzrost jakości i zakresu naszych usług i dbanie o wzajemnie dobre relacje z partnerami handlowymi i klientami. Jako jednoczesny producent i dystrybutor produktów posiadamy o nich szczególnie dużą wiedzę. To doświadczenie pozwala nam dbać lepiej o klienta.

hydraulika siłowa stecko
maszyny produkcyjne w firmie darmet
Przejdź do sklepu narzędziowego www.e-darmet.pl
sprawdź katalog produktów darmet

 

Sklep stacjonarny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego znajdującego się pod adresem:

ul. Komunalna 4c
15-197 Białystok

(szczegóły dojazdu)

 Certyfikaty i wyróżnienia

DARMET - diament miesięcznika Forbes 2016
DARMET - gazele biznesu 2015
DARMET - e-gazele biznesu 2014
DARMET - diamenty forbesa ranking 2014
DARMET - gazele biznesu 2013
DARMET - gazele biznesu 2012
DARMET - gazele biznesu 2011
DARMET - rzetelna firma

 

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

fundusze unia stopka