A+ A A-

O nas

darmet budynek newFirma "DARMET" została założona w 1988 roku w Białymstoku. Obecnie mieścimy się w nowoczesnym budynku o powierzchni ponad 1500 metrów kwadratowych. Jesteśmy zakładem produkującym wyroby dla przemysłu maszynowego i górnictwa.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doskonale wykwalifikowany zespół pracowników zarówno na szczeblu kierowniczym jak i produkcyjnym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji imadeł maszynowych stałych i obrotowych, imadeł precyzyjnych, tarcz zabierakowych żeliwnych i stalowych do uchwytów tokarskich, ustawiaków obrotowych, zaworów kulowych. Z każdym rokiem firma poszerza swoją ofertę produkcyjną i handlową o nowe produkty.  Oferowane wyroby są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001. Klientom gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz stabilność współpracy.

Od 2008 roku rozpoczęliśmy działalność handlową, która w głównej mierze polega na sprzedaży narzędzi i oprzyrządowania do obróbki skrawaniem. Jesteśmy na terenie północno-wschodniej Polski jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Kennametal. Współpracujemy również z: Allied Maxcut Engineering Company, Rineck, Fenes, Fanar, Bison-Bial oraz wieloma innymi. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę handlową starając się zapewnić optymalną obsługę naszych odbiorców.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga gwarantują szybką i profesjonalną obsługę i realizację Państwa zamówień. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

hydraulika siłowa stecko
maszyny produkcyjne w firmie darmet
Przejdź do sklepu narzędziowego www.e-darmet.pl
sprawdź katalog produktów darmet

 

Sklep stacjonarny

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego znajdującego się pod adresem:

ul. Komunalna 4c
15-197 Białystok

(szczegóły dojazdu)

Darmet ul. Komunalna 4C, 15-197 Białystok, gen. Sulika

Magazyn

Dysponujemy stacjonarnym magazynem, dzięki któremu:

  • mamy pokrycie w 90% oferowanych produktów
  • prowadzimy sprzedaż tradycjną w naszej firmie
  • zapewniamy szybkość dostawy towaru do klienta

Co kwartał uzupełniamy hurtowo stany magazynowe. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom sprowadzamy również towar na specjalne życzenie klienta.

Darmetdarmetdarmetdarmet

Darmetdarmetdarmetdarmet

 

Certyfikaty i wyróżnienia

 

DARMET - diament miesięcznika Forbes 2016 
DARMET - gazele biznesu 2015 
DARMET - e-gazele biznesu 2014 
DARMET - diamenty forbesa ranking 2014
DARMET - gazele biznesu 2013 
 DARMET - gazele biznesu 2012
DARMET - gazele biznesu 2011
DARMET - rzetelna firma

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

fundusze unia stopka