A+ A A-

Wiertła składane AMEC GEN3SYS® XT Pro

Allied Machine & Engineering, producent systemów systemów wiertniczych z wymiennymi ostrzami, przedstawił swoją nową serię wierteł GEN3SYS XT Pro. Seria ta posiada ulepszone korpusy i płytki z unikatowymi geometriami, oraz dwie zaawansowane powłoki. Połączenie specjalnie dobranych geometrii i powłok tworzy optymalne rozwiązania do obróbki różnych materiałów i zapewnia najlepsze rezultaty.

Ostrza GEN3SYS XT Pro zostały zaprojektowanie specjalnie dla materiałów klasy ISO, co znacznie ułatwia dobór narzędzia. Proponowane są ostrza do obróbki stali (klasa P), żeliwa (klasa K) oraz materiałów nieżelaznych (klasa N). Dostępne są ostrza o średnicach od 11 mm do 35 mm, z rozmiarami co 0,1 mm. Ostrza wykonane specjalnie do obróbki stali oraz żeliwa posiadają nową linię powłok AM 400, która zapewnia zwiększoną odporność na zużycie i wydłuża żywotność narzędzia. Ostrza przeznaczone do materiałów nieżelaznych posiadają powłokę z azotku tytanu (TiN).

Korpusy wierteł z serii GEN3SYS XT Pro dostępne są w długościach 3xD, 5xD, 7xD oraz z nową długością 10xD. Korpusy te posiadają ulepszone żłobienia, które ułatwiają odprowadzanie wióra, oraz nową konfigurację chłodzenia, która zwiększa przepływ chłodziwa i doprowadza dodatkowe chłodzenie do miejsca obróbki. Korpusy z serii GEN3SYS XT Pro dostępne są z chwytami o rozmiarach zarówno calowych, jak i metrycznych.

 

 

Zmodyfikowano: wtorek, 11 lipiec 2017 13:10

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.